Wyjazdy

Już od 11.03 do 13.03 pierwszy wyjazd na kamieniołomy do Drezna

7-10.04 – Hemoor- przepiękny kamieniołom niedaleko Bremen (co niektórzy mogą potwierdzić- w ubiegłym roku była świetna widzialność, pod wodą jest wiele atrakcji nurkowych- mosty, zatopione ciężarówki, podwieszane samoloty i wiele innych- warto zobaczyć) oraz Naturagart- park botaniczno- nurkowy, nie za głęboki- 5-6m, wiele atrakcji podwodnych tj. jaskinie, wrak, starożytne miasteczko oraz wiele ciekawych rybek tj. 2m jesiotry :)

od 29.04-3.05 czyli w długi weekend majowy planujemy długo oczekiwany wyjazd do Attersee w Austrii- pod wodą znajduje się zatopiony las, wraki, 130m pionowa ściana i wiele innych atrakcji. Miejsce nurkowe warte polecenia!

Kaszuby- spływ Piaśnicą + KOMH IMMiT Gdynia lub komora Marynaki Wojennej – wyjazdy weekendowe

Chorwacja/ Czarnogóra- wyjazd na ok 9 dni- gwarantowana pogoda, a o atrakcjach nurkowych mówić nie trzeba :)

11.11- 27.11 Meksyk- Belize- Guatemala- egzotyczna wyprawa aż po trzech krajach ameryki środkowej w tym 7 dni na łodzi/ katamaranie połączone z nurkowaniami na najpiękniejszych rafach w tym rejonie , a co najważniejsze w Blue Hole w Belize :) Oczywiście wiele innych atrakcji tj. Cenoty. wyprawa nocna pontonem po jaskiniach, park wodny, wycieczka do miasteczka majów Tikal w Guatemali. (tu decyzję o wyjeĄdzie należy podjąć do końca marca, gdyż ilość miejsc jest ograniczona, szczegóły już wkrótce).