KURS PODSTAWOWY CMAS P1 * – ( spotkanie 27.06.2012 godzina 17.00 )

W msc. czerwcu zapraszamy po raz kolejny na kurs podstawowy płetwonurka CMAS P1*
W dniu 27 czerwca 2012 o godzinie 17.00 rozpoczynamy kolejny w tym roku kurs płetwonurka CMAS P1* jeśli chcesz się jeszcze dołączyć serdecznie zapraszamy !
Dokumenty (formularze) do pobrania w CN NEPTUN ul.Piękna 3 Bydgoszcz , jest możliwość wysłania formularzy na wskazany @ prosimy w tej sprawie o kontakt telefoniczny: 796 470 113 lub @: kursy@neptun.org.pl
Koszt całkowity Kursu to 1200zł.
Wymagana zaliczka w kwocie 300zł. – można ją wpłacić osobiście w CN NEPTUN ul. Piękna 3 , wraz z wypełnionymi dokumentami i ze zdjęciem ( legitymacyjnym ) 1szt. może być w JPG w wersji elektronicznej. Do pierwszych zajęć teoretycznych wymagana pozostała kwota tj. 900zł.
W chwili rozpoczęcia zajęć basenowych własne ABC ( maska, fajka, płetwy ) Najlepiej kupić po zajęciach teoretycznych z ABC, wówczas zdobędziecie już doświadczenie w prawidłowym wyborze ABC. Dla naszych kursantów zapewnione jest -10% zniżki na sprzęt !

WARUNKI UCZESTNICTWA W KURSIE

*Ukończone 14 lat
*Podstawowa umiejętność pływania
*Dobry stan zdrowia poświadczony badaniami lekarskimi lub oświadczeniem uczestnika kursu na „Formularzu Medycznym”
Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje międzynarodowy certyfikat CMAS* (P1)
Płetwonurek CMAS* ma prawo nurkować do głębokości 20m
Serdecznie zapraszamy !
Podczas Naszych szkoleń każdemu, indywidualnie poświęcimy tyle uwagi ile będzie to konieczne, abyście poczuli się swobodnie i bezpiecznie pod wodą.