KURS MŁODZIEŻOWY JUNIOR – ( spotkanie 27.06.2012 godzina 16.00 )

W msc. czerwcu zapraszamy na kurs płetwonurek młodzieżowego JUNIOR CMAS PM
W dniu 27 czerwca 2012 o godzinie 16.00 rozpoczynamy kurs płetwonurka młodzieżowego CMAS PM jeśli chcesz się jeszcze dołączyć zabierz tatę lub mamę i odkryj z Nami niezwykły świat, gdzie wstęp mają tylko nie liczni. Serdecznie zapraszamy !
Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 8-13lat i chcą już się zanurzyć pod wodę. Dla starszych dzieci (od 14 lat) zapraszamy już na kurs CMAS P1. Dokumenty (formularze) do pobrania w CN NEPTUN ul.Piękna 3 Bydgoszcz , jest możliwość wysłania formularzy na wskazany @ prosimy w tej sprawie o kontakt telefoniczny: 796 470 113 lub @: kursy@neptun.org.pl
Kurs Płetwonurka Młodzieżowego JUNIOR ma na celu zapoznanie dzieci ze środowiskiem wodnym i zapewnić im wspaniałą zabawę. Dzieci nurkują tylko go głębokości 5 metrów, gdzie woda jest jasna i ciepła i gdzie można obserwować różne gatunki roślin i zwierząt wodnych. Te nowe doświadczenia wpływają mobilizująco na młodego nurka, który chce się dowiadywać jak najwięcej o nowym otaczającym go podwodnym świecie i szybko chłonie nowe wiadomości. Zajęcia obejmują także gry i zabawy wodne.
Koszt całkowity Kursu w okresie wakacyjnym to tylko 500zł.

PŁETWONUREK MŁODZIEŻOWY CMAS ( PM )

Warunki uczestnictwa w kursie:
- 8 lat – ( kurs na stopień brązowy – PMB )
- 10 lat – ( kurs na stopień srebrny – PMS )
- 12 lat – ( kurs na stopień złoty – PMZ )
- Dobry stan zdrowia poświadczony badaniami lekarskimi lub oświadczeniem uczestnika kursu na „Formularzu Medycznym”
- podstawowa umiejętność pływania

Zakres szkolenia:

Uczestnik kursu zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne użytkowanie sprzętu nurkowego podczas nurkowania z instruktorem w wodach otwartych.
Uprawnienia:
Płetwonurek posiadający podstawowe umiejętności do bezpiecznego nurkowania w wodach otwartych pod opieką instruktora nurkowania do głębokości:
- stopień brązowy: do 5 m w wodach otwartych,
- stopień srebrny: do 7 m w wodach otwartych,
- stopień złoty: do 10 m w wodach otwartych
Po pozytywnym zakończeniu kursu kursant otrzymuje odpowiednio certyfikat Płetwonurka Młodzieżowego Stopień Brązowy CMAS (PMB), Srebrny CMAS (PMS), Złoty CMAS (PMZ).
Serdecznie zapraszamy !
Podczas Naszych szkoleń każdemu, indywidualnie poświęcimy tyle uwagi ile będzie to konieczne, abyście poczuli się swobodnie i bezpiecznie pod wodą.