Aktualności

W związku z jesienną aurą i wręcz zimowymi temperaturami, oficjalnie kończymy sezon letni, w związku z tym faktem specjalnie dla Aktywnych Klubowiczów zamówiliśmy czapki – praktyczny gadżet na rozpoczynający się sezon ZIMOWY !!! Dostępny w siedzibie Klubu CN NEPTUN ! -:)

Kurs Resuscytacji DAN (DAN Basic Life Support)

Kurs Resuscytacji DAN (DAN Basic Life Support) to wstępny poziom wyszkolenia, stworzony w celu nauczenia umiejętności składających się na podstawowe zabiegi resuscytacyjne u dorosłych (Adult BLS) w sytuacjach zagrożenia życia oraz procedur zawiadomienia pogotowia.!

Cel kursu:

Kurs Ratownika BLS stworzony został do nauczenia wiedzy i umiejętności koniecznych do prowadzenia efektywnych podstawowych zabiegów resuscytacyjnych (BLS) u dorosłych. Na BLS składają się główne techniki pierwszej pomocy, które podtrzymają (lub przywracają) życie. Pod koniec Kursu Resuscytacji DAN, Ratownik BLS będzie w stanie rozpoznać sytuacje zagrażające życiu, zawiadomić pogotowie, wdrożyć BLS do czasu przyniesienia AED lub przyjazdu pogotowia (Zaawansowane Zabiegi Resuscytacyjne). Wczesne zawiadomienie pogotowia i wczesne BLS to 2 z 4 ogniw łańcucha przeżycia.
Kurs w siedzibie CN NEPTUN ul.Piękna 3 Bydgoszcz , 29.06.2012 godzina 15.00
Pytania kontakt telefoniczny: 796 470 113 lub @: kursy@neptun.org.pl
Wakacyjna cena, koszt całkowity Kursu to 380 zł. ( w tym certyfikat )
W przypadku chęci zrobienia dwóch kursów BLS + OFA zniżka ! Dwa kursy w cenie 700zł.

ZGŁOSZENIE NA KURS DO ŚRODY 27.06.2012 godzina 15.00

W w/w terminie jest możliwość odświeżenia kursu ( weryfikacja uprawnień DAN co 2 lata )
W tym przypadku kontakt indywidualny tel. : 602 318 938

Kurs ten jest wstępnym poziomem szkolenia w dziedzinie udzielania pierwszej pomocy z użyciem tlenu w wypadkach nurkowych. Skierowany jest do osób nurkujących oraz takich, które z racji zawodu mogą spotkać się z poszkodowanymi nurkami (załoga łodzi, grupy ratownictwa wodnego, personel bazy nurkowej).Na poziomie profesjonalnym kurs taki jest absolutnie niezbędny. Czytaj dalej DAN KURS Pierwsza Pomoc Tlenowa w Wypadkach Nurkowych OFA ( termin 29.06.2012 godzina 15.00 )